TEL. +48 297424013    e-mail:: sp.rybno@wyszkow.eu

bip1

erasums_logo_a

gmina wyszków logo

WYDARZENIA

LOKALNIE..TEŻ WARTO!

LOKALNIE..TEŻ WARTO!

Korzystając z pięknej , jesiennej pogody uczniowie klas V-VIII , wybrali się na wycieczkę do Wyszkowa. Najpierw zawitaliśmy do Hutnika , gdzie mieliśmy przyjemność podziwiać przepiękny spektakl. Jak poinformowała nas Pani Jolanta Wiśniewska , będąc w nieustannym biegu zapominamy o tym, co wartościowe.

Odhaczamy kolejne punkty, a życie to szczegóły. Wspaniałość tego życia polega na tym, że zawsze możemy zacząć wszystko od początku.
"OD NOVA" to spektakl składający się z tego co było. Aktorzy cofnęli się , żeby iść do przodu i pokazać to, co zrobili przez 10 lat.
W jubileuszowym spektaklu zawarte zostały elementy choreografii m.in. Artura Bajla i Kasi Zakrzewskiej, znane z wcześniejszych widowisk: OD OBOK, Kim jesteś, Xanartis i Sanzaru. Wysoki poziom artystyczny tancerzy, wrażliwość i sceniczną kreację dopełniały piękne wizualizacje oraz starannie dobrana muzyka, która stanowiła nie tyle tło, co odgrywała w spektaklu bardzo istotną, budującą napięcie i eskalującą emocje, rolę.
Następnie udaliśmy się na cmentarz parafialny , gdzie spacerowaliśmy alejkami i wspominaliśmy tych którzy odeszli. Zapaliliśmy znicze przy grobach żołnierzy walczących o wolność naszej ojczyzny.
Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w parku. Zabawa wśród spadających liści, spacer kolorowymi alejkami sprawił , że odprężeni chętnie wróciliśmy do szkoły na lekcje.

SZUKAJ