TEL. +48 297424013    e-mail:: sp.rybno@wyszkow.eu

bip1

erasums_logo_a

gmina wyszków logo

BUDOWA HALI SPORTOWEJ

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Sympatycy i Przyjaciele naszej szkoły.

Informujemy o przyznaniu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Programu Sportowa Szkoła dofinansowania w kwocie 2 698 100 zł na budowę upragnionej i wyczekiwanej przez pokolenia uczniów SALI GIMNASTYCZNEJ.

Więcej o hali sportowej

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, Sympatycy i Przyjaciele naszej szkoły.

Zapewne pamiętacie nasz radosny post z dnia 18 lipca 2023 r., w którym informowaliśmy o przyznaniu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Programu Sportowa Szkoła dofinansowania w kwocie 2 698 100 zł na budowę upragnionej i wyczekiwanej przez pokolenia uczniów SALI GIMNASTYCZNEJ.

Zgodnie z planem w dniu dzisiejszym nastąpił kolejny przełom w powyższej sprawie, a mianowicie o godz. 12:30 nastąpiło otwarcie ofert złożonych przez firmy, które przystąpiły do ogłoszonego przez Gmina Wyszków przetargu na budowę naszej sali gimnastycznej. Wpłynęły 4 oferty.

Kolejnym krokiem jest weryfikacja poprawności złożonych ofert. Po dokonaniu merytorycznej analizy, która nastąpi w przeciągu 30 dni (możliwość wydłużenia w szczególnych przypadkach) zostanie wyłoniony wykonawca, który przystąpi do realizacji zadania.

Cieszymy się niezmiernie, że wszystko idzie zgodnie z planem. Uczniowie naszej szkoły będą mogli już niebawem doskonalić swoje umiejętności sportowe na nowoczesnym obiekcie, a nauczyciele pracować w wymarzonych warunkach.

Od tej pory niesprzyjająca pogoda nie pokrzyżuje planów szkolnym sportowcom

WIZUALIZACJA 1

Image

WIZUALIZACJA 2

Image

WIZUALIZACJA 3

Image

SZUKAJ