TEL. +48 297424013    e-mail:: sp.rybno@wyszkow.eu

bip1

erasums_logo_a

gmina wyszków logo

WYDARZENIA 2023/2024

ŚWIĘTO PATRONA

17 maja 2024r . odbyła się w naszej szkole uroczystość upamiętniająca 178 rocznicę urodzin patrona naszej szkoły , Henryka Sienkiewicza.
Członkowie Koła Teatralnego pod kierunkiem Pani Agnieszki Pietrzak przedstawili scenkę pt. „Z Sienkiewiczem przez karty powieści”.

WIOSENNE SPOTKANIE 'LEŚNEJ BANDY'

Nasi drugoklasiści realizują w tym roku projekt 'LEŚNA BANDA'. To cykl czterech spotakń warsztatowych, które odbywają się w lesie, w czterech porach roku. Tym razem dzieciaki odkrywały las wiosenny. Mimo dynamicznie zmieniającej się pogody udało się zrealizować program. Było rozpoznawanie wiosennych kwiatów czy testowanie jak smakują liście lipy.

LEKCJA OTWARTA Z JANEM BRZECHWĄ

W dniu 15.04.2024r. w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom odbyła się lekcja otwarta zorganizowana przez Panie Malwinę Musiej i Aleksandrę Szmurło oraz uczennice klasy VIII. Uczniowie mieli okazję obejrzeć krótką inscenizację wiersza Jana Brzechwy pt.: „Na Straganie” oraz wziąć udział w rożnego rodzaju aktywnościach.

WARSZTATY Z PANIA BASIĄ KĘDZIOR

W ramach projektu "Każdy inny wszyscy równi" w naszej szkole pojawił się wyjątkowy gość pani Barbara Kędzior, pozytywna, uśmiechnięta i bardzo sympatyczna osoba. Pani Basia jest niezwykle aktywna, prowadzi warsztaty, blog "Rybia Łuska mój świat", Jej pasją jest śpiew, kilkukrotnie występowała w telewizji. Pani Barbara rozmawiała z uczniami o wszelkiego rodzaju niepełnosprawnościach, nie tylko o Swojej - rybiej łusce.

OSTATNIO DODANE

Artykuły

OSTATNIO DODANE

SZUKAJ