TEL. +48 297424013    e-mail:: sp.rybno@wyszkow.eu

bip1

gmina wyszków logo

WYDARZENIA

AKTYWNIE I KULTURALNIE W WARSZAWIE

28 listopada 2023 roku uczniowie klas IV i VIII  wraz z opiekunami  udali się na wycieczkę do Warszawy. O godzinie 7.55 jeszcze przed dzwonkiem na lekcje, zebraliśmy się przed szkołą, by wyruszyć w autokarową podróż do naszej stolicy. Wyprawę rozpoczęliśmy od parku rozrywki „Stacja Grawitacja”, gdzie wszyscy mogliśmy aktywnie spędzić czas.

MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY!

W dniu 29 listopada 2023r. uczniowie klas V-VII naszej szkoły wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody ,punktualnie o godzinie 8.00 wyruszyliśmy spod szkoły. W naszej wyprawie towarzyszyli nam uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, pod opieką pani Patrycji Derybowskiej-Zając, Lusia, Kuba i Wiktoria. 

PLUSZOWY MIŚ W ROLI GŁÓWNEJ

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. W ramach tego święta 21 listopada 2023r. Oddział Przedszkolny i uczniowie klasy I udali się do Biblioteki Miejskiej w Wyszkowie. Podczas wycieczki dzieci zapoznały się z czytelnią dla najmłodszych i dowiedzieli się co można robić w bibliotece.

ZŁOTE DZIEWCZYNY!!!

Dnia 21 listopada 2023r. odbył się gminny turniej piłki nożnej dziewcząt. Nikt z obecnych nie wątpił, że drużyna dziewcząt z Rybna zajmie miejsce na podium. Tak też się stało i nasze zawodniczki zajęły drugie miejsce i awansowały do zawodów na szczeblu powiatowym.

SZUKAJ