TEL. +48 297424013    e-mail:: sp.rybno@wyszkow.eu

bip1

erasums_logo_a

gmina wyszków logo

WYDARZENIA

'RODZINA - TU WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA'

'RODZINA - TU WSZYSTKO SIĘ ZACZYNA'

18 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbył się niezwykły Piknik  pod hasłem „Rodzina – tu wszystko się zaczyna”. To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło zgromadzić całą społeczność szkolną, ich najbliższych oraz przyjaciół szkoły, dając im możliwość spędzenia czasu razem w radosnej i rodzinnej atmosferze.


Pierwszą część otworzyła Pani Dyrektor Ewelina Salwin, która przywitała wszystkich zgromadzonych gości. Następnie głos zabrała Sołtys Rybna Pani Halina Nowak oraz Radny Gminy Wyszków Pan Artur Brzeziński. Część artystyczną otworzył wyjątkowy gość, przyjaciel naszej szkolnej rodziny, Pani Barbara Kędzior, która wystąpiła w repertuarze Agnieszki Osieckiej w utworze “Na brzozowej korze”. Następnie po kolei wystąpili uczniowie wszystkich klas, którzy wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali piosenki i układy taneczne dla swoich bliskich. Wspaniale było obserwować zaangażowanie i talenty naszych uczniów, którzy pokazali wszystkim swoje umiejętności, podkreślając ważność wspólnego spędzania czasu. Radosną niespodziankę przygotowali dla uczniów nauczyciele, którzy zaskoczyli wszystkich swoim występem tanecznym do rytmicznej piosenki Blanki
pt.: “Solo”. Ich zaangażowanie, integracja i kreatywność rozbawiły wszystkich obecnych gości i dodatkowo sprawiły, że piknik był pełen uśmiechu i radości, a także z pewnością zostanie w ich pamięci na długo
Podczas pikniku, uczestnicy mieli okazję skorzystać z różnorodnych atrakcji, które cieszyły zarówno uczniów, jak i rodziców. Wesoły bus przyciągał najmłodszych swoim kolorowym wyglądem, zapewniając im niezapomnianą zabawę. Ponadto, dzieci mogły ozdobić swoje ciała tymczasowymi tatuażami, a także zapleść na swoich włosach kolorowe warkoczyki, a buzie dzieci miały kolorowe barwy. Na pikniku nie zabrakło również specjalnie przygotowanych animacji: baniek mydlanych, malowania farbami na stretchu i dmuchańców. Oprócz tego uczestnicy mogli delektować się orzeźwiającą lemoniadą, zasłodzić się lodami i pyszną watą cukrową, skosztować popcorn i wspólnie zjeść smakowite potrawy z grilla. Dodatkową atrakcją, przyciągającą miłośników sportu był trening i rozgrywki sportowe prowadzone przez Klub Sportowy RHINOS Wyszków. Uczniowie mieli okazję porozmawiać ze sportowcami i dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat futbolu amerykańskiego. Ponadto rozegrany został turniej piłki nożnej “Rodzice kontra dzieci”. Każdy uczestnik pikniku mógł skorzystać również z fotobudki, gdzie można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Końcową część zwieńczyło wyczekiwane przez wszystkich młodych członków społeczności Rybna słynne Holi Party - zrobiło się naprawdę kolorowo!
Jednym z głównych atrakcji pikniku rodzinnego była zabawa fantowa, która oferowała szereg atrakcyjnych nagród i niezwykłych wrażeń, której przysłaniał szlachetny cel. Do wygrania były różnego rodzaju vouchery, m. in.: na lody, pizzę, kebab, jazdę konno a także wejściówki do kina, sali zabaw czy na basen. Szczęściarze zabawy fantowej wylosowali także vouchery m. in.: na sesję zdjęciową, masaże, zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, będą również mieli możliwość zjedzenia pysznego ciastka przy ulubionej kawie. Atrakcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony wszystkich uczestników pikniku. Nie mogliśmy doczekać się finału zabawy, gdyż do wygrania były bardzo atrakcyjne nagrody: rower, namiot, tablet i balia na kołach na weekend. Dochód zebrany z loterii zostanie przeznaczony na cele charytatywne, co dodatkowo podkreśla wartość i piękno tej inicjatywy. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów nagród, bez których nie udałoby się zorganizować tak wartościowej akcji.
Piknik Rodzinny okazał się nie tylko doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej, ale także niezapomnianym przedsięwzięciem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. To wydarzenie nie tylko dostarczyło rozrywki, ale także podkreśliło wagę spędzania czasu w gronie rodziny. Pokazało, że to właśnie w rodzinie zaczyna się wiele ważnych rzeczy, jak wspólne zabawy, rozmowy i budowanie więzi. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i wspierali ideę rodzinnego spędzania czasu.

NASZ PIKNIK UDAŁ SIĘ NAD WYRAZ!!! ALE NIE BYŁOBY TO MOŻLIWE BEZ OGROMNEGO GRONA LUDZI WIELKIEGO SERCA, KTÓRZY WSPARLI NASZĄ IMPREZĘ.

'Niektórzy aniołowie ukrywają swe skrzydła, by kroczyć wśród nas'
MY NA TAKICH ANIOŁÓW TRAFILIŚMY !

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW NAGRÓD GŁÓWNYCH W ZABAWIE FANTOWEJ
A BYLI NIMI:
P. Sylwia Gruszczyńska-Wróbel Z MĘŻEM
P. Justyna Garbarczyk Z MĘŻEM
‘POLO’ SPÓŁKA Z O.O. MARCIN BLOCH
Balia na kolach , P.KRYSTIAN DAWIDZKI
DO GRONA FUNDATORÓW PIKNIKOWYCH ATRAKCJI ZALICZAMY:
- Basia i Leszek Ciach fotowideo - FOTOBUDKA LESZEK CIACH
- PKO BP ODDZIAŁ I WYSZKÓW
- CENTRALA PKO BP WARSZAWA
-Rhinos Wyszków KLUB SPORTOWY
- Sebastian Gruszczyński
- ZARZĄD SPÓŁKI DLA ZAGOSPODAROWANIA WSPÓLNOTY GRUNTOWEJ WE WSI RYBNO
- PARTY BALON’ MAGDALENA MIŁOSZEWSKA
- P.P. RENATA I MARCIN KOWALSCY
- Zakłady Mięsne "Somianka" Rucińscy
- RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RYBNIE;

NAJWIĘKSZĄ GRUPĘ TWORZĄ JEDNAK SPONSORZY NAGRÓD W ZABAWIE FANTOWEJ.
OTO ONI:
Zachowaj Wspomnienia - Agnieszka Bieńkowska -FOTOGRAFIA
Kobido by Karina
Rozkwitnij i odleć
Grill Way Bar
Mia Napoli - pizza napoletana
Cukiernia Kawiarnia Pychotka w Wyszkowie
U mnie Ci się upiecze
Jakub Zarzycki fotografia
Studio Urody i Fotografii‘
Piotr Płochocki - Burmistrz Wyszkowa
Gmina Wyszków
Salon Urody Perfect. EDYTA LEMAŃSKA
Salon Fryzjerski "Edyta" EDYTA TRYC
NOVEL Fryzjer TrychologDARIA KALIN MECH
P.P.HALINA I MIROSŁAW NOWAKOWIE
Wyszkowski Ośrodek Kultury’ - DYR. MARIUSZ KOWALSKI
WOSiR Wyszków- DYR. ADAM SZYMAŃSKI
Lodziarnia Ulubiona - Wyszków
Sala Zabaw Jaś i Małgosia WYSZKÓW
Lodziarnia Niby nic
Stajnia PASJAHODOWLA FCI
P.P. ANNA I ZDZISŁAW WRÓBLOWIE
ALICJA SIKORSKA , Hurtownia art. biurowo - papierniczych WYSZKÓW
Artur Brzeziński - Radny Gminy Wyszków
Gepetto - strefa majsterkowania
BIURO PODRÓŻY ‘MAJOLA' KAROL BANASIAK
CENTRALA PKO BP WARSZAWA - ROBERT OWCZAREK
UBEZPIECZENIA WYSZKÓW JANINA NOGA
IT4 POLSKA SPÓŁKA Z O.O. @sylwester haraSYLWESTER HARASIM
MICHAŁ LUSA - LEXUS ŻERAŃ
MARIUSZ LUSA TM FLOTA, WYNAJEM SAMOCHODÓW
MJ PROJECT Naturalne Ogrody MARIOLA BRZEZIŃSKA
SALON FRYZJERSKI ‘INEZ’ ANNA MRÓZ
KEBAB - PIZZA "u Karolka" KAROL KUJAWA
STUDIO FRYZUR “IWONA”
Salon kosmetyczny IMAGE KATARZYNA NOWOSIELSKA
Salon Urody CameliaPAULINA PĘDZICH
P. ANNA JADACKA
M3 Wyszków Salon Wyposażenia Wnętrz
ANONIMOWI DARCZYŃCY
RODZICE I UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY

WIELKIE UKŁONY I OGROMNE PODZIĘKOWANIA DLA WAS WSZYSTKICH!! NIEMAL WSZYSTKIE DRZWI, DO KTÓRYCH ZAPUKALIŚMY ZOSTAŁY OTWARTE NA OŚCIEŻ.

SZUKAJ