TEL. +48 297424013    e-mail:: sp.rybno@wyszkow.eu

bip1

gmina wyszków logo

WYDARZENIA

SKO ROZSZERZA SZEREGI!

SKO ROZSZERZA SZEREGI!

Nowy rok szkolny, nowe działania, wyzwania i, co najbardziej nas cieszy również nowi członkowie SKO. Dziś powitaliśmy w naszych szeregach drugoklasistkę Lidkę. Mamy nadzieję, że nie zabraknie jej wytrwałości do oszczędzania i zdobywania wiedzy z zakresu przedsiębiorczości i samorządności.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w realizacji planów i zamierzeń.
Opiekun SKO zachęca jednocześnie do wstąpienia w SKO oraz do udziału w naszych konkursach. Najbliższy to konkurs na NAJŁADNIEJSZĄ ZAKŁADKĘ do ksiażki. O szczegółach przeczytasz na stronie sprybno.pl oraz na naszym szkolnym blogu szkolneblogi.pl


Możesz też przyjści i zapytać o wszelkie szczegóły p. Beatę Jakubczak, opiekuna SKO w naszej szkole.

SZUKAJ