TEL. +48 297424013    e-mail:: sp.rybno@wyszkow.eu

bip1

erasums_logo_a

gmina wyszków logo

NASZYM NAUCZYCIELOM

NASZYM NAUCZYCIELOM

13 października w naszej szkole atmosfera była bardzo odświętna. Galowe stroje, kwiaty, laurki, upominki..A to za sprawą obchodów Dnia Edukacji Narodowej, popularnie zwanego Dniem Nauczyciela. Jak co roku uroczystą akademię z tej okazji przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem swoich opiekunek, Beaty Jakubczak, Malwiny Musiej oraz Aleksandry Szmurło.

W programie artystycznym nie zabrakło odniesień do ciężkiej i wyczerpującej pracy nauczyciela, jego sytuacji finansowej ale też ważnej roli jaką pełni. Wszystko z uśmiechem i radością. Serdeczne życzenia do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi skierowali nie tylko uczniowie, ale przede wszystkim pani dyrektor Ewelina Salwin oraz przewodnicząca Rady Rodziców, pani Iwona Szczesna.
Z najlepszymi życzeniami wystąpiła również sołtys Rybna, pani Halina Nowak, w przeszłości nauczyciel i dyrektor Szkoły Podstawowej w Rybnie. Na uroczystości gościliśmy również innych emerytów Bogumiłę Kadłubowską, która kiedyś pełniła funkcję dyrektora oraz Kazimierę Jakubczak, Hannę Książek i Danutę Wójcik.
Do życzeń dołączone były kwiaty i upominki.
Świętowanie Dnia Nauczyciela trwało do wieczora, ponieważ Rada Pedagogiczna , pracownicy administracji i obsługi oraz emeryci spotkali się jeszcze na uroczystej kolacji podczas której pani dyrektor wręczyła NAGRODY DYREKTORA w podziękowaniu za wyróżniającą się pracę na rzecz dzieci i młodzieży oraz promocję szkoły . W tym roku otrzymali : BEATA JAKUBCZAK, MALWINA MUSIEJ, MARCIN SZWACZYK, AGNIESZKA PIETRZAK, KATARZYNA ANDRUCHEWICZ, MARIA KULESZA oraz sekretarz szkoły DOROTA KAROLEWSKA i szkolny konserwator DARIUSZ SKALIK.

SZUKAJ