NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

Szkolna Kasa Oszczędności zaprasza w swoje szeregi. Jest nas 35, ale chcemy by było nas więcej.. Naprawdę warto być członkiem SKO. Tu nie tylko oszczędzasz,ale też uczysz się wielu przydatnych w dorosłym życiu rzeczy, masz szansę brać udział w konkursach, akcjach, wycieczkach. Mam nadzieję, że sytuacja epidemiczna pozwoli nam na realizację naszych planów i zamierzeń. A część z nich będzie możliwa dzięki funduszom uzyskanym w dotychczasowych konkursach… A trochę się tego uzbierało. Jednak chcę abyście też nauczyli się sami zarabiać. Przypominam o akcji zbierania puszek aluminiowych, z których dochód przeznaczymy na wybrane przez Was cele.

To akcja nie tylko dla członków SKO, tak jak i inne organizowane w szkole przedsięwzięcia: zbiórka baterii, starych tabletów, telefonów czy plastikowych nakrętek. Mają one nie tylko wymiar materialny ( zdobywanie funduszy), ale przede wszystkim ekologiczny - to nasza dbałość o środowisko - oraz charytatywny ( pomoc potrzebującym) Bądźmy EKO!! Bądźmy POMOCNI!!
Wszelkich informacji o działalności SKO udziela Beata Jakubczak, opiekun SKO w naszej szkole.
Już niedługo startują pierwsze konkursy! Nie przegapcie tego. Zachęcam również do śledzenia naszego szkolnego bloga SKO Rybno oraz do udziału w konkursach ogłaszanych na stronie  https://www.szkolneblogi.pl/konkurs/.

 Beata Jakubczak

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna