NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

W październiku został ogłoszony konkurs plastyczny na wykonanie figurki 'PRZYJACIEL ŻYRAFKI LOKATKI'. Wzięło w nim udział 11 uczniów klas młodszych. Największe uznanie i miejsce I zyskała praca ZUZANNY GIEREK z Oddziału Przedszkolnego, która wykonała pięknego krokodyla. Na drugim miejscu uplasowała się praca SZYMONA SZCZESNEGO ( OP), a na trzecim figurka JOWITY IWAŃSKIEJ (kl.I). Wyróżnienia przyznano OLIWIEROWI KOWALSKIEMU, AMELCE SZYMAŃSKIEJ I EMILCE SZYMAŃSKIEJ. Wszyscy laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez PKO BP.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Od kilku lat nasza szkoła jest aktywnym członkiem Szkolnych Kas Oszczędności. Jest to program, w którym nie tylko skupiamy się na promowaaiu oszczędzania, ale też na wielu innych działaniach promujących wiedzę szeroko rozumianą, potrzebną w dorosłym życiu.Mimo ograniczeń pandemicznych udało nam się w tym roku zaprosić do szkoły pracowników Banku PKO BP, Oddział w Wyszkowie. Dla pań Moniki Pietruszkiewicz oraz Anity Jakubowskiej dzień 28 pażdziernika był debiutem  pedagogicznym. Ale bardzo udany. Panie przeprowadziły dwie lekcje,  w klasie trzeciej i w klasie ósmej. Trzecioklasiści uczyli się wykorzystywać zdobytą na matematycę umiejetność liczenia przy rozwiązywaniu zadań zwiazanych z obliczeniami pieniężnymi, zaś ośmioklasiści stojący przed wyborem swojej drogi życiowej mieli możliwość poznania pracy bankowca.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Szkolna Kasa Oszczędności zaprasza w swoje szeregi. Jest nas 35, ale chcemy by było nas więcej.. Naprawdę warto być członkiem SKO. Tu nie tylko oszczędzasz,ale też uczysz się wielu przydatnych w dorosłym życiu rzeczy, masz szansę brać udział w konkursach, akcjach, wycieczkach. Mam nadzieję, że sytuacja epidemiczna pozwoli nam na realizację naszych planów i zamierzeń. A część z nich będzie możliwa dzięki funduszom uzyskanym w dotychczasowych konkursach… A trochę się tego uzbierało. Jednak chcę abyście też nauczyli się sami zarabiać. Przypominam o akcji zbierania puszek aluminiowych, z których dochód przeznaczymy na wybrane przez Was cele.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Szkolna Kasa Oszczędności działająca w naszej szkole ogłasza zbiórkę puszek aluminiowych. Nie wyrzucaj zużytej puszki po napojach do ogólnych śmieci. Wypiłeś napój - zgnieć puszkę i przynieś ją do szkoły ( ilość przyniesionych puszek zgłoś do opiekuna SKO, p. Beaty Jakubczak. Dla najaktywniejszego ucznia przewidziana nagroda. Zysk ze sprzedaży puszek przeznaczymy na zakup sportowego sprzętu lub gier - Wy o tym zdecydujecie! Pamiętaj! Nie musisz być członkiem SKO!!

Zapraszamy też na nasz blog https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-rybno/ 

Beata Jakubczak

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna