NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

MIŁOSZEK ROICKI MA KILKANAŚCIE MIESIĘCY i MIESZKA Z RODZICAMI W WYSZKOWIE. URODZIŁ SIĘ Z NIEWYKSZTAŁCONYMI PALCAMI LEWEJ DŁONI!  RODZICE OD POCZĄTKU PODJĘLI WALKĘ O JEGO PEŁNĄ SPRAWNOŚĆ . NIESTETY POTRZEBA NA TO OGROMNEJ ILOŚCI ŚRODKÓW FINANSOWYCH.

ZBIÓRKA TRWA!! NASZĄ POMOCĄ MOŻE BYĆ WSPARCIE W POSTACI PLASTIKOWYCH NAKRĘTEK. PRZEZ WIELE POMAGALIŚMY ADASIOWI… TERAZ WESPRZYJMY MIŁOSZKA I JEGO RODZNĘ. CZEKAMY NA WASZE NAKRĘTKI. PRZEZ WAKACJE NA PEWNO NAZBIERAŁO SIĘ ICH CAŁKIEM SPORO!! PRZYNOŚCIE JE DO SZKOŁY!!

Przypominamy, że w dniach 12-16 lipca 2021r. będą odbywać się półkolonie letnie w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu „Laboratorium wiedzy”. Zajęcia będą trwały od godz. 9.00 do 15.45. Organizator zapewnia bezpłatny dowóz uczniów na ww. zajęcia.
Plan dowozu:8.20- Tulewo Górne; 8.30- Gulczewo; 8.40- Rybno. Odwóz uczniów po skończonych zajęciach .

W imieniu Burmistrza Wyszkowa zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców do sportowej rywalizacji podczas organizowanych z okazji Dni Dziecka, RODZINNYCH MISTRZOSTW WYSZKOWA. Impreza odbędzie się 30 maja ( w niedzielę) na Stadionie Miejskim WOSIR. Początek godz. 11.00.

Lubisz SP RYBNO?

Znajdź nas na Facebooku

Dołącz do nas