NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

W ramach projektu Giganci Programowania zapraszamy Państwa do udziału w 11. edycji ogólnopolskich bezpłatnych warsztatach „Koduj z Gigantami - Cyberbezpieczeństwo”.Głównym celem wydarzenia jest promocja nauki programowania wśród dzieci i młodzieży, zapewnienie ich lepszego startu w przyszłość oraz zwiększenie świadomości i wykorzystania nowych technologii.

Nasze warsztaty to połączenie imponującej dawki wiedzy i świetnej zabawy.

Podczas warsztatów już 7-letnie dzieci mogą sprawdzić swoje mocne strony w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje mobilne.

Dla Uczniów z Wyszkowa i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy:
klasy 1-3: programowanie w języku Scratch oraz Minecraft Education Edition
klasy 4-6: programowanie w języku Scratch oraz tworzenie aplikacji mobilnych w AppInventor
klasy 7-8 oraz szkoła średnia: programowanie w językach Python oraz C#

Honorowy patronat nad wydarzeniem „Koduj z Gigantami - Cyberbezpieczeństwo” objęli MEN, GovTech, Janusz Cieszyński Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, NASK i ORE oraz Burmistrz miasta Wyszków Grzegorz Nowosielski. Patronat medialny objęli Tuba Wyszków oraz Nowy Wyszkowiak.

Warsztaty odbędą się 17 i 18 września oraz 24 i 25 września w naszej placówce w Wyszkowie przy ul. Gen. J. Sowińskiego 79.

Warsztaty w naszym mieście będą prowadzone w całości stacjonarnie. Udział jest całkowicie bezpłatny i wymaga jedynie wypełnienia przez rodzica lub opiekuna prawnego dziecka formularza. Bezpłatna rejestracja już trwa na stronie www.kodujzgigantami.pl.

Z wyrazami szacunku
Katarzyna Nowak wraz z całym zespołem Gigantów

Komentarz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna