NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

11 czerwca 2022 r. odbył się III Zlot WiP. Nasi wspaniali uczniowie z klas 6-8, pod opieką pani Malwiny Musiej i pana Marcina Szwaczyka, również wzięli w nim udział. Z naszej szkoły było łącznie 22 uczniów. Tegoroczne hasło, które przyświecało tej imprezie to „Ludziom radość daj i uśmiech”. Przesłaniem wydarzenia było kreowanie wśród młodzieży twórczej profilaktyki rówieśniczej. III Zlot WiP zorganizowany został w celu przeciwdziałania zjawiskom patologii społecznej.

Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie społeczności kreującej wśród rówieśników modę na życie wolne od uzależnień i przemocy rówieśniczej oraz zmniejszenie zjawiska uzależnień wśród młodzieży szkolnej, poprzez kształtowanie aktywnych społecznie asertywnych postaw. Organizatorem profilaktycznej akcji była Gmina Wyszków wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie.
Cały zlot przebiegł w sympatycznym klimacie, czas szybko zleciał na wspólnej zabawie i ciekawych warsztatach. Nasi uczniowie spędzili czas w przyjacielskiej atmosferze, zawarli nowe znajomości i pogłębili dotychczasowe relacje. Ogrom pozytywnej energii udzielił się nam wszystkim. Uczniowie już zapowiedzieli, że w przyszłym roku także wezmą udział w imprezie. Także – do zobaczenia za rok!
Malwina Musiej

Komentarz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna