NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

Nasza szkoła w tym, jak i poprzednim roku, brała udział w akcji zbiórki karmy, akcesoriów i koców dla podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Akcja była zorganizowana z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu i pani Bogusławy Pochmary, która była w naszej szkole na gościnnych warsztatach ze zwierzętami. Celem naszego przedsięwzięcia było zebranie jak największej ilości karmy i akcesoriów, by poprawić warunki bytowe zwierząt oraz uwrażliwienie ludzi na los czworonogów. Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie tak chętnie wzięli udział w tej szlachetnej inicjatywie.

Zebraliśmy bardzo dużo karmy i koców, które szczególnie przydadzą się w okresie zimowym wszystkim zwierzętom z TOZ. Serdecznie dziękujemy za tak liczny odzew w zorganizowaną akcję charytatywną wszystkim uczniom naszej szkoły oraz ich rodzicom. Cieszymy się, że los bezdomnych zwierząt nie jest nikomu obojętny. Warto pomagać, bo dobro zawsze do nas wraca.
Malwina Musiej, Katarzyna Andruchewicz, Bogusława Prusinowska

Komentarz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna