NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

Przed nami najpiękniejsze Święta, które poprzez swoją cudowną magię, każdego z nas wprowadzają w cudowny, wprost niepowtarzalny, nastrój. Ludzie są dla siebie milsi i bardziej wrażliwi na krzywdę innych. Tradycją naszej szkoły stały się akcje, które mają na celu pomoc osobom najbardziej potrzebującym. W tym szczególnym czasie chcieliśmy wesprzeć podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Fiszor” w Gaju.

Dom przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnością intelektualną (dzieci i młodzież-chłopcy od 3 roku życia) wymagających całodobowej opieki.
Celem naszej akcji było sprawienie prawdziwych Świąt dla każdego dziecka mieszkającego w „Fiszorze”. Na ręce pracownika Domu Pomocy Społecznej „Fiszor” Gaju p. Jolanty Oleksiak przekazaliśmy dla podopiecznych m.in. artykuły szkolne, zabawki, owoce, słodycze. Dzięki hojności naszych Sponsorów oraz Rodziców i Uczniów naszej szkoły mogliśmy wspólnie podarować tym chłopcom Serce Na Gwiazdkę.

Dziękuję Darczyńcom za okazane serce.
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rybnie

Komentarz

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna