NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

20 grudnia to dzień ogłoszenia wyników „Konkursu na najpiękniejszą dekorację sali” zorganizowanego przez p. Malwinę Musiej i p. Marcina Szwaczyka, którego celem było uświadomienie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne, motywowanie do dbałość o swoje miejsce pracy a także stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole. Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia sale lekcyjne nabrały świątecznego klimatu.

Uczniowie wraz z wychowawcami dekorowali je choinkami, ręcznie wykonanymi ozdobami, stroikami, łańcuchami i wieloma innymi dekoracjami. Wchodząc do każdej sali poczuliśmy świąteczny nastrój. Oglądaniem i oceną zajmowała się komisja w składzie: p. Malwina Musiej, p. Bogusława Prusinowska, p. Marcin Szwaczyk. Przy ocenianiu sal braliśmy pod uwagę wkład własny w pracę, pomysłowość, samodzielność wykonania ozdób oraz estetykę. W kategorii 0 – 3 wygrała klasa 3 (wychowawca p. Aleksandra Szmurło), w kategorii 4 – 8 wygrała klasa 5 (wychowawca p. Maria Kulesza). Serdecznie gratulujemy! A było o co walczyć, gdyż Rada Rodziców ufundowała pizzę dla całej wygranej klasy :) Ponadto zwycięzcy otrzymali odpowiednio: bon na luźną lekcję zamiast „zwykłej” nauki oraz dla klasy starszej bon na 1 lekcję bez pytania. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom naszej szkoły. Oby w przyszłym roku zawitała do nas tak świąteczna atmosfera jak w tym roku! Wesołych Świąt!

Malwina Musiej

NASZ BLOG o SKO

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Facebook Like

Wycieczki

WYCIECZKA DO TEATRU
WYCIECZKA DO TEATRU

27 marca br. uczniowie klasy VIII, wraz z opiekunami, wybrali się do teatru Scena Relax w Warszawie na komedię „Zemsta”...

WARSZAWSKIE KLIMATY
WARSZAWSKIE KLIMATY

'Warszawskie klimaty,czyli coś dla ducha i cos dla ciała' - tak by można podsumować wycieczkę, na którą wybrały się nasi...

PIERNIKOWA WYCIECZKA
PIERNIKOWA WYCIECZKA

5 grudnia 2022r .uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawcą Agnieszką Pietrzak wybrali się na warsztaty dekorowania pierniczków w wyszkowskiej cukierni...

OGŁOSZENIA

KURSY DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH
KURSY DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

Szanowni Rodzice!Drodzy Uczniowie klas ósmych!Zachęcam rodziców i uczniów naszego miasta do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów dla uczniów klas...

NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!
NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!

MIŁOSZEK ROICKI MA KILKANAŚCIE MIESIĘCY i MIESZKA Z RODZICAMI W WYSZKOWIE. URODZIŁ SIĘ Z NIEWYKSZTAŁCONYMI PALCAMI LEWEJ DŁONI! RODZICE OD...

INFOLINIA 'POMAGAMY'
INFOLINIA 'POMAGAMY'

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież,...