NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

24 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Na szkolnym, rozgrzanym od słońca placu zgromadzili się nie tylko uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, ale też bardzo liczne grono rodziców.  Wszystkich seredecznie powitała dyrektor szkoły, p. Ewelina Salwin. Ona tez poprowadziła całą uroczystość. Oto jej przemówienie: 
Drodzy Uczniowie!
Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim!

A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych.

Corocznie Pan Burmistrz organizuje Gminne Zakończenie Roku Szkolnego, aby docenić szczególnie wyróżniających się uczniów. Cieszymy się, ponieważ dzisiaj o godzinie 13:00 5 uczniów naszej szkoły pojedzie na tą uroczystość. Są to: Łukasz Milczarczyk, Klaudia Bednarczyk, Nikodem Biernacki, Aleksandra Pietruchowska, Weronika Oleksiak.

Klasą, która uzyskała najwyższą średnią w szkole jest klasa IV ze średnią ocen 4,41, na drugim miejscu uplasowała się klasa VIII ze średnią 4,39, na trzecim klasa V – średnia 4,10.

Uczniowie wyróżniający się w nauce w roku szkolnym 2021/2022:

Klasa IV
Oliwia Jakubczak - średnia ocen 5,09
Damian Jastrzębski - średnia ocen 5,00
Blanka Urbaniak - średnia ocen 4,91
Michalina Biernacka - średnia ocen 4,82

Klasa V
Wiktoria Skrodzka - średnia ocen 4,92
Kornel Piotrowski - średnia ocen 4,75
Natalia Szymańska - średnia ocen 4,75

Klasa VI
Angelika Kucińska – średnia ocen 4,75

 

Klasa VII
Alicja Głowacka – średnia ocen 5,13

Klasa VIII
Łukasz Milczarczyk - średnia ocen 5,61
Klaudia Bednarczyk - średnia ocen 5,33
Nikodem Biernacki - średnia ocen 5,22
Aleksandra Pietruchowska - średnia ocen 5,22
Weronika Oleksiak - średnia ocen 5,14
Lena Karolewska - średnia ocen 5,11
Wiktoria Milewska - średnia ocen 4,78
Paulina Rogulska - średnia ocen 4,78

To nie koniec nagród. Tym razem będą to nagrody pieniężne. Stypendia Burmistrza Wyszkowa otrzymają uczniowie z najwyższymi osiągnięciami w obszarze nauki i sportu za pierwszy semestr:
Łukasz Milczarczyk, Klaudia Bednarczyk, Nikodem Biernacki, Alicja Głowacka, Weronika Oleksiak, Lena Karolewska, Aleksandra Pietruchowska, Oliwia Jakubczak,
Wiktoria Milewska, Blanka Urbaniak i Kornel Piotrowski.

Wielokrotnie trzymaliśmy kciuki, a później byliśmy dumni z rozwoju osobistego i osiągnięć w konkursach o zasięgu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i wyższym naszego ucznia. Uczeń ten godnie reprezentował naszą szkołę na zewnątrz, a także był inicjatorem wielu przedsięwzięć szkolnych. W związku z tym postanowiliśmy przyznać specjalną nagrodę dla ucznia klasy VIII Łukasza Milczarczyka.

Postanowiliśmy przyznać jeszcze jedną specjalną nagrodę. Oddaję głos p. Beacie Jakubczak.

'Drodzy Państwo! Wiecie, że od lat nasza szkołą angażuje się w zbiórkę pieniędzy na 'GÓRĘ GROSZA'. Nie inaczej było w tym roku. Udąło nam się uzbierac ponad 20kg monet na kwotę 555,23. Znaczną częśc tej sumy przyniosła jedna uczennica, PAULINA ROGULSKA  z klasy VIII. Było to blisko 180,00zł. I za ten DAR SERCA chcę jej dziś bardzo podziękować.'

Dzisiaj w sposób szczególny zwracam się do absolwentów naszej szkoły, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji, ale jestem pewna, że są do niego dobrze przygotowani. Czas nauki w tej szkole pozwolił Wam zdobyć wiedzę, doświadczenie i myślę, że… odwagę na dalszą drogę.
Kochani!
Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.
Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i myślę, że będziemy mogli być z Was dumni. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!

Kochani Uczniowie! Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. A zatem proszę, bądźcie rozważni i ostrożni!

Ogromne podziękowania kieruję w stronę mojego Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękuję Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne, ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Szanowni Rodzice!
Pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze podziękowania za wszystko, co zrobiliście w mijającym roku szkolnym. Za waszą ciężką pracę na rzecz szkoły – dziękuję, że zawsze mogliśmy liczyć na Państwa pomoc. Za wspieranie wszystkich działań grona pedagogicznego na rzecz naszych wychowanków – bez Państwa ci wspaniali młodzi ludzie nie osiągnęliby tak niesamowitych i z każdej strony imponujących wyników w nauce. Szczególne podziękowania pragnę złożyć na ręce członków rady rodziców, którzy swoim zaangażowaniem skutecznie wspierali działalność naszej szkoły. Pragniemy życzyć Państwu dalszej wytrwałości i kolejnych sukcesów w waszych rodzicielskich obowiązkach i tych, które podejmujecie z własnej woli, tylko po to, by wspierać naszą małą społeczność. Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Jednocześnie pragniemy wyrazić szczerą nadzieję, że nasza współpraca będzie równie owocna w kolejnych latach.
Słowa do Państwa, jako Rodziców pragnę zakończyć cytatem „Twojego dziecka nie określa żadna ocena szkolna, lecz praca nad sobą i wysiłek, jaki musiało włożyć, by być w miejscu, w którym jest obecnie”.

Do zobaczenia po wakacjach!

NASZ BLOG o SKO

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Facebook Like

Wycieczki

WYCIECZKA DO TEATRU
WYCIECZKA DO TEATRU

27 marca br. uczniowie klasy VIII, wraz z opiekunami, wybrali się do teatru Scena Relax w Warszawie na komedię „Zemsta”...

WARSZAWSKIE KLIMATY
WARSZAWSKIE KLIMATY

'Warszawskie klimaty,czyli coś dla ducha i cos dla ciała' - tak by można podsumować wycieczkę, na którą wybrały się nasi...

PIERNIKOWA WYCIECZKA
PIERNIKOWA WYCIECZKA

5 grudnia 2022r .uczniowie klasy czwartej wraz z wychowawcą Agnieszką Pietrzak wybrali się na warsztaty dekorowania pierniczków w wyszkowskiej cukierni...

OGŁOSZENIA

KURSY DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH
KURSY DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

Szanowni Rodzice!Drodzy Uczniowie klas ósmych!Zachęcam rodziców i uczniów naszego miasta do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów dla uczniów klas...

NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!
NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!

MIŁOSZEK ROICKI MA KILKANAŚCIE MIESIĘCY i MIESZKA Z RODZICAMI W WYSZKOWIE. URODZIŁ SIĘ Z NIEWYKSZTAŁCONYMI PALCAMI LEWEJ DŁONI! RODZICE OD...

INFOLINIA 'POMAGAMY'
INFOLINIA 'POMAGAMY'

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież,...