NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

Po dwóch latach przerwy spowodowanej ograniczeniami pandemicznymi wróciliśmy do organizacji imprez środowiskowych. Są one doskonałą szansą do integracji szkolnej społeczności i  zabawy z rodzicami. 10 czerwca odbył się piknik 'RAZEM WESELEJ'. Była to okazja nie tylko do gier, zabaw i wspólnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim świętowania DNIA MATKI, DNIA DZIECKA i DNIA OJCA.

Dlatego też impreza rozpoczęła się od występów artystycznych ucnziów. Wszyscy uczniowie szkoły prezentowali talenty taneczne, recytatorskie, aktorskie, ale głównie piosenkarskie. Było czego posłuchać i na co popatrzeć. Niepodziankę dla wszystkich przygotowali również nauczyciele, którzy zaśpiewali piosenkę 'ŻYJ DO PRZODU', zaś na koniec występów artystycznych wszyscy wykonali 'PIOSENKĘ O PRZYJAŹNI'. Druga część pikniku odbyła się na szkolnym boisku. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były rozgrywki sportowe, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, puszczanie baniek, plener malarski, fotobudka. Dodatkową atrakcją było stoisko banku PKO BP. Przygotowane przez p. Justnę Pietruchowska orap. Iwonę Melion zadania, zagadki i niespodzianki przyciągnłęy liczne grono obecnych. Było oczywiscie też coś dla ciała: kiełbaski z grilla ( ufundowane prze z Radę Rodziców) oraz lody ( zakupione ze środków SKO).

FOTOBUDKA

NASZ BLOG o SKO

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Facebook Like

Wycieczki

AHOJ PRZYGODO!!
AHOJ PRZYGODO!!

W dniach 30.05- 02.06.2022r. klasy IV-VIII pod opieką pań Katarzyny Andruchewicz, Lidii Groszyk, Marii Kuleszy i Agnieszki Pietrzak udały się...

Uczniowie w stolicy
Uczniowie w stolicy

W piękny, słoneczny poniedziałek 10 października, trzy klasy z naszej szkoły wraz z wychowawczyniami P. Agnieszką Pietrzak, P. Katarzyną Andruchewicz,...

MAJÓWKA W WYSZKOWIE
MAJÓWKA W WYSZKOWIE

12 maja nasze przedszkolaki oraz uczniowie klasy III wybrali się do Wyszkowa. Pierwszym punktem wyjazdu było oglądanie przedstawienia w WOK...

OGŁOSZENIA

NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!
NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!

MIŁOSZEK ROICKI MA KILKANAŚCIE MIESIĘCY i MIESZKA Z RODZICAMI W WYSZKOWIE. URODZIŁ SIĘ Z NIEWYKSZTAŁCONYMI PALCAMI LEWEJ DŁONI! RODZICE OD...

INFOLINIA 'POMAGAMY'
INFOLINIA 'POMAGAMY'

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież,...

LETNIE PÓŁKOLONIE
LETNIE PÓŁKOLONIE

Przypominamy, że w dniach 12-16 lipca 2021r. będą odbywać się półkolonie letnie w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu „Laboratorium...