NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

W związku z panującą sytuacją i obostrzeniami zakończenie roku szkolnego 2020/2021 odbyło się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Podczas uroczystości na placu apelowym spotkali się tylko uczniowie klasy VII, VIII wraz z Rodzicami, Nauczyciele i Pracownicy Administracji i Obsługi. Uczniowie pozostałych klas spotkali się z Wychowawcami w swoich salach.
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, ze względu na fakt, że nie mogłam się z Państwem spotkać w dniu zakończenia roku szkolnego zamieszczamy na naszej stronie internetowej relację z tego dnia.


Kochane Dzieci, Szanowni Rodzice, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!
Otwierając dzisiejszą uroczystość nie mogę nie wspomnieć o wyjątkowości roku szkolnego 2020/2021. Dziś w nietypowy sposób, bo w tak okrojonym gronie, chciałabym zakończyć ten rok szkolny. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom. Zaczęliśmy go w szkolnych ławkach, jednak nasza radość ze wspólnego przebywania nie trwała zbyt długo. Rozpoczął się kilkumiesięczny okres nauki zdalnej, która była trudna dla wszystkich, uczniów, nauczycieli i rodziców. Chwile bywały niepewne, nawet trudne, rzeczywistość skomplikowana, ale dziś, z perspektywy czasu możemy śmiało powiedzieć, że daliśmy radę. Wszyscy zdaliśmy egzamin ze zdalnego nauczania na ocenę celującą. Nasza szkolna społeczność stała się wspólnotą, szkołą uczącą się. Połączyły nas niewidoczne więzy osadzone w elektronicznej chmurze. Dziś wszyscy o wiele lepiej radzimy sobie z technologią informatyczną, mamy z sobą bliższy kontakt. Weszliśmy w XXI wiek i jego technologię niespodziewanie, za to wielkimi krokami.
Drodzy Uczniowie!
Za Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim! A szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych.
Jesteśmy szczęśliwi, że wszyscy uczniowie otrzymają w roku szkolnym 2020/2021 promocję do klasy programowo wyższej. 23 uczniów naszej szkoły odbierze świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Są to uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 oraz bardzo dobre zachowanie.
Lista uczniów, którzy w dniu dzisiejszym otrzymają świadectwo z wyróżnieniem:
Klasa IV
Mikołaj Ciach - średnia ocen 5,09
Kornel Piotrowski - średnia ocen 5,00
Wiktoria Skrodzka - średnia ocen 5,00
Natalia Szymańska - średnia ocen 4,82
Klasa V
Maja Jakubczak - średnia ocen 5,00
Angelika Kucińska - średnia ocen 4,75
Klasa VI
Alicja Głowacka - średnia ocen 5,58
Igor Juszyński - średnia ocen 5,33
Marcel Juszyński - średnia ocen 5,00
Dawid Jabłoński - średnia ocen 4,75
Bartosz Malinowski - średnia ocen 4,75
Sylwia Sieńkowska - średnia ocen 4,75

Klasa VII
Łukasz Milczarczyk - - średnia ocen 5,36
Klaudia Bednarczyk - średnia ocen 5,21
Nikodem Biernacki - średnia ocen 5,21
Weronika Oleksiak - średnia ocen 5,21
Lena Karolewska - średnia ocen 5,14
Aleksandra Pietruchowska - średnia ocen 5,14
Klasa VIII
Michalina Wasilewska - średnia ocen 5,30
Oliwia Kosewska - średnia ocen 5,00
Natalia Bieńkowska - średnia ocen 4,85
Malwina Wojtkowska – średnia ocen 4,80
Bartosz Borkowski - średnia ocen 4,86
GRATULUJĘ!
Klasą, która uzyskała najwyższą średnią w szkole jest klasa IV ze średnią ocen 4,39, na drugi miejscu uplasowała się klasa VIII ze średnią 4,31, na trzecim klasa VII – średnia 4,29.

Dzisiaj również w sposób szczególny zwracam się do absolwentów naszej szkoły, którzy wchodzą w kolejny, jeszcze nieznany etap edukacji, ale jestem pewna, że są do niego dobrze przygotowani. Czas nauki w tej szkole pozwolił im zdobyć wiedzę, doświadczenie i myślę, że… odwagę na dalszą drogę.
Kochani!
Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach!
Niechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.
Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i myślę, że będziemy mogli być z Was dumni. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. Powodzenia!

Kochani Uczniowie! Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. A zatem proszę, bądźcie rozważni i ostrożni!

Szanowni Rodzice!
Chciałabym również Wam podziękować za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną. Wszystkim Rodzicom, na czele z Przewodniczącą Rady Rodziców szkoły Panią Iwoną Szczesną, ogromnie dziękuję.
Ogromne podziękowania kieruję w stronę mojego Grona Pedagogicznego oraz Pracowników Szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży. Z różnych powodów nie był to dla nas łatwy rok. Tym bardziej dziękuję więc Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne, ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.
Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy, bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do wspólnej nauki w ławkach szkolnych. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

 Dyrektor szkoły

Ewelina Salwin

 

NASZ BLOG o SKO

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Facebook Like

Wycieczki

WYCIECZKA DO PŁOCKA
WYCIECZKA DO PŁOCKA

Czasami mamy ochotę na krótki wyjazd. Nie do końca na pustkowie, ale też nie do kolejnego wielkiego miasta. Szukamy wtedy...

ZABAWA, NAUKA, PRZYGODA
ZABAWA, NAUKA, PRZYGODA

20 kwietnia nasze pierwszaki i trzecioklasiści pod opieką swoich nauczycielek wybrali się do MŁYNU GĄSIOROWO. Kilka godzin spędzonych na mazowieckiej...

WYCIECZKA DO TEATRU
WYCIECZKA DO TEATRU

27 marca br. uczniowie klasy VIII, wraz z opiekunami, wybrali się do teatru Scena Relax w Warszawie na komedię „Zemsta”...

OGŁOSZENIA

KURSY DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH
KURSY DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

Szanowni Rodzice!Drodzy Uczniowie klas ósmych!Zachęcam rodziców i uczniów naszego miasta do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty kursów dla uczniów klas...

NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!
NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!

MIŁOSZEK ROICKI MA KILKANAŚCIE MIESIĘCY i MIESZKA Z RODZICAMI W WYSZKOWIE. URODZIŁ SIĘ Z NIEWYKSZTAŁCONYMI PALCAMI LEWEJ DŁONI! RODZICE OD...

INFOLINIA 'POMAGAMY'
INFOLINIA 'POMAGAMY'

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież,...