NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

25 listopada 2021 roku, w bibliotece szkolnej I Liceum Ogólnokształcącego miały miejsce obrady jury XIX Konkursu Recytatorskiego Twórczości Cypriana Kamila Norwida. W dwusetną rocznicę urodzin patrona I LO zaproponowano nieco zmienioną formułę konkursu. Ze względu na ograniczenia pandemiczne, eliminacje przybrały formę online.

Mimo, że do konkursu zgłosiło się 28 szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a recytacje były niezwykle interesujące i na naprawdę wysokim poziomie.

28 maja 2021 roku odbyły się wojewódzkie eliminacje konkursu wiedzowego „ŚLADAMI NORWIDA”. Jego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie.

Na konto Igora Juszyńskiego z klasy VI powędrował kolejny sukces. Uczeń wziął udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim utworów Jana Brzechwy, który odbył się 12 kwietnia w SP w Lucynowie.
Z powodu epidemii konkurs miał formę zdalną, co wymagało do uczniów nagrania swojego występu. Igor zaprezentował utwór pt. „Ryby, żaby i raki”. Dzięki pięknej recytacji otrzymał wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy. W konkursie brał udział również brat Igora, Marcel.

22 kwietnia 2021 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej Wyszkowie odbyły się eliminacje powiatowe 44 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, ogłoszonego przez Mazowiecki Instytut Kultury. W konkursie brali udział zwycięzcy eliminacji gminnych ze szkół powiatu wyszkowskiego.Komisja konkursowa w składzie: Piotr Kamiński – przewodniczący jury, Małgorzata Ślesik-Nasiadko – dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej 
w Wyszkowie, Lidia Błachnio – emerytowana nauczycielka języka polskiego, Renata Powichrowska – instruktor biblioteki, po obejrzeniu filmów z recytacjami uczestników wybrała laureatów, którzy będą reprezentowali nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.

15 kwietnia 2021 roku odbył się etap gminny 44 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Tegoroczna edycja została przeprowadzona formie zdalnej . Uczestnicy przygotowali filmiki z recytacją wybranych utworów i przesłali je na adres Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie. Komisja konkursowa w składzie: Piotr Kamiński – przewodniczący jury, Małgorzata Ślesik-Nasiadko – dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie, Lidia Błachnio – emerytowana nauczycielka języka polskiego, Kamila Wasilewska – bibliotekarka z Działu dla Dzieci i Młodzieży Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie, wybrała laureatów z trzech kategorii wiekowych , którzy będą reprezentować gminę Wyszków w etapie powiatowym.

6 lutego 2020 roku, w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, odbył się gminny etap XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych i zasad postępowania na wypadek pożaru.W konkursie wzięło udział 36 uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Wyszków.

Uroczystości związane z upamiętnieniem wybitnych kryptologów, zwłaszcza związanego z Wyszkowem Jerzego Różyckiego, na stałe wpisały się w lokalny kalendarz wydarzeń kulturalnych.

29 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Wyszkowie odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas III "Owady- nasi mali sprzymierzeńcy". Konkurs popularyzował wiedzę na temat ochrony środowiska, a konkretnie uwrażliwiał dzieci na ważną rolę owadów w życiu człowieka. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie- Patryk Rogulski i Mateusz Smykla, którzy odebrali nagrody z rąk organizatorów. Gratulujemy.

14 marca 2019r. w KPSP w Wyszkowie dwudziestu siedmiu uczniów ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z powiatu wyszkowskiego wzięło udział w XLII edycji powiatowego etapu ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

EWELINA SALWIN - DYREKTOR SZKOŁY

NAUCZYCIEL BIOLOGII, CHEMII, PRZYRODY, INFORMATYKI;
NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY

Rada Rodziców:
PRZEWODNICZĄCA : IWONA SZCZESNA
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ - SYLWIA GRUSZCZYŃSKA - WRÓBEL
SKARBNIK: MARIOLA WRÓBEL

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
PRZEWODNICZĄCA : WIKTORIA MILEWSKA
Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ - ŁUKASZ MILCZARCZYK
SEKRETARZ: KLAUDIA BEDNARCZYK

NASZ BLOG o SKO

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Facebook Like

Wycieczki

POZNAJEMY ZAKĄTKI STOLICY
POZNAJEMY ZAKĄTKI STOLICY

Pierwszego grudnia br. uczniowie klas 1. i 2. uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wycieczkę rozpoczęliśmy od udziału w przedstawieniu muzycznym...

NAJLEPSZA WYCIECZKA! EVER!!
NAJLEPSZA WYCIECZKA! EVER!!

NAJLEPSZA WYCIECZKA! EVER!! Tak podsumowali grudniowy wyjazd trzecioklasiści, którzy wraz z przedszkolakami z grupy A i B odwiedzili Gospodarstwo Edukacyjne...

A MOŻE ZOSTAĆ PIEKARZEM?
A MOŻE ZOSTAĆ PIEKARZEM?

22 października nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do piekarni. Odwiedzili istniejąca od ponad 40 lat piekarnię PSS 'Społem' w...

OGŁOSZENIA

NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!
NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!

MIŁOSZEK ROICKI MA KILKANAŚCIE MIESIĘCY i MIESZKA Z RODZICAMI W WYSZKOWIE. URODZIŁ SIĘ Z NIEWYKSZTAŁCONYMI PALCAMI LEWEJ DŁONI! RODZICE OD...

INFOLINIA 'POMAGAMY'
INFOLINIA 'POMAGAMY'

Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież,...

LETNIE PÓŁKOLONIE
LETNIE PÓŁKOLONIE

Przypominamy, że w dniach 12-16 lipca 2021r. będą odbywać się półkolonie letnie w ramach realizowanego przez naszą szkołę projektu „Laboratorium...