NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

Wyszkowska Dycha Nocą to cykliczne wydarzenie, które odbywa się w naszym mieście. W tym roku, w dniu 4 czerwca, miłośnicy biegania spotkali się już po raz siódmy. Wśród 120 dzieci biorących udział w tym wydarzeniu nie zabrakło też i naszych uczniów. Z wielką satysfakcją możemy się pochwalić, że uczeń klasy III - Adam Romanowicz w kategorii wiekowej 7-9 lat, zajął zasłużone 1. miejsce.

Rok 2022 został ogłoszony Rokiem Marii Konopnickiej . Aby uczcić ten fakt, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zabrodziu zorganizował Powiatowy Konkurs Plastyczny zatytułowany „Wierszem malowane - ilustracja do wybranego utworu Marii Konopnickiej”.

MAMY ZWYCIĘZCÓW!!! W eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 'WARSZAWSKA SYRENKA' nasi uczniowie, ROBERT PIECYCHNA z klasy III oraz ŁUKASZ MILCZARCZYK z klasy VIII zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach. Teraz czeka ich udział w finale wojewódzkim.  Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za następne sukcesy!!!

25 listopada 2021 roku, w bibliotece szkolnej I Liceum Ogólnokształcącego miały miejsce obrady jury XIX Konkursu Recytatorskiego Twórczości Cypriana Kamila Norwida. W dwusetną rocznicę urodzin patrona I LO zaproponowano nieco zmienioną formułę konkursu. Ze względu na ograniczenia pandemiczne, eliminacje przybrały formę online.

Mimo, że do konkursu zgłosiło się 28 szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a recytacje były niezwykle interesujące i na naprawdę wysokim poziomie.

28 maja 2021 roku odbyły się wojewódzkie eliminacje konkursu wiedzowego „ŚLADAMI NORWIDA”. Jego organizatorem było I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie.

Na konto Igora Juszyńskiego z klasy VI powędrował kolejny sukces. Uczeń wziął udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim utworów Jana Brzechwy, który odbył się 12 kwietnia w SP w Lucynowie.
Z powodu epidemii konkurs miał formę zdalną, co wymagało do uczniów nagrania swojego występu. Igor zaprezentował utwór pt. „Ryby, żaby i raki”. Dzięki pięknej recytacji otrzymał wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy. W konkursie brał udział również brat Igora, Marcel.

22 kwietnia 2021 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej Wyszkowie odbyły się eliminacje powiatowe 44 Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”, ogłoszonego przez Mazowiecki Instytut Kultury. W konkursie brali udział zwycięzcy eliminacji gminnych ze szkół powiatu wyszkowskiego.Komisja konkursowa w składzie: Piotr Kamiński – przewodniczący jury, Małgorzata Ślesik-Nasiadko – dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej 
w Wyszkowie, Lidia Błachnio – emerytowana nauczycielka języka polskiego, Renata Powichrowska – instruktor biblioteki, po obejrzeniu filmów z recytacjami uczestników wybrała laureatów, którzy będą reprezentowali nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.

15 kwietnia 2021 roku odbył się etap gminny 44 Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Tegoroczna edycja została przeprowadzona formie zdalnej . Uczestnicy przygotowali filmiki z recytacją wybranych utworów i przesłali je na adres Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie. Komisja konkursowa w składzie: Piotr Kamiński – przewodniczący jury, Małgorzata Ślesik-Nasiadko – dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie, Lidia Błachnio – emerytowana nauczycielka języka polskiego, Kamila Wasilewska – bibliotekarka z Działu dla Dzieci i Młodzieży Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Wyszkowie, wybrała laureatów z trzech kategorii wiekowych , którzy będą reprezentować gminę Wyszków w etapie powiatowym.

6 lutego 2020 roku, w budynku Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, odbył się gminny etap XLIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Celem konkursu było popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych i zasad postępowania na wypadek pożaru.W konkursie wzięło udział 36 uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Wyszków.

Uroczystości związane z upamiętnieniem wybitnych kryptologów, zwłaszcza związanego z Wyszkowem Jerzego Różyckiego, na stałe wpisały się w lokalny kalendarz wydarzeń kulturalnych.

29 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Wyszkowie odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas III "Owady- nasi mali sprzymierzeńcy". Konkurs popularyzował wiedzę na temat ochrony środowiska, a konkretnie uwrażliwiał dzieci na ważną rolę owadów w życiu człowieka. Wśród wyróżnionych znaleźli się nasi uczniowie- Patryk Rogulski i Mateusz Smykla, którzy odebrali nagrody z rąk organizatorów. Gratulujemy.

NASZ BLOG o SKO

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Facebook Like

Wycieczki

AHOJ PRZYGODO!!
AHOJ PRZYGODO!!

W dniach 30.05- 02.06.2022r. klasy IV-VIII pod opieką pań Katarzyny Andruchewicz, Lidii Groszyk, Marii Kuleszy i Agnieszki Pietrzak udały się...

MAJÓWKA W WYSZKOWIE
MAJÓWKA W WYSZKOWIE

12 maja nasze przedszkolaki oraz uczniowie klasy III wybrali się do Wyszkowa. Pierwszym punktem wyjazdu było oglądanie przedstawienia w WOK...

W 'LESZCZYNOWYM ZACISZU'
W 'LESZCZYNOWYM ZACISZU'

31 marca grupa przedszkolaków i trzecioklasistów pod opieką swoich pań wybrała się do Gospodarstwa Agroturystycznego w Rozalinie. Mimo lekkiego chłodu...

OGŁOSZENIA

LISTA PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
LISTA PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
RedaktorOgłoszenia

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Rybnie na rok szkolny 2022/2023

LISTA PRZYJĘTYCH DO KLASY I  ROK 2022/2023
LISTA PRZYJĘTYCH DO KLASY I ROK 2022/2023
RedaktorOgłoszenia

Lista dzieci przyjętych do klasy I na rok szkolny 2022/2023

NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!
NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!

MIŁOSZEK ROICKI MA KILKANAŚCIE MIESIĘCY i MIESZKA Z RODZICAMI W WYSZKOWIE. URODZIŁ SIĘ Z NIEWYKSZTAŁCONYMI PALCAMI LEWEJ DŁONI! RODZICE OD...