NAUCZYCIELE

WIĘCEJ

GALERIE , ZDJĘCIA,  FILMY

ZDJĘCIAFILMY

12 maja nasze przedszkolaki oraz uczniowie klasy III wybrali się do Wyszkowa. Pierwszym punktem wyjazdu było oglądanie przedstawienia w WOK Hutnik, w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, 'PIĘKNA I BESTIA'. Dostarczając niezapomnianych wrażeń i wzruszeń, spektakl w mądry sposób opowiedział najmłodszym o istocie miłości. Konfrontując ją z takimi wartościami jak lęk, brak akceptacji, inność czy próżność pokazał, że w każdym można dostrzec dobro i wrażliwość, a w życiu tak naprawdę najważniejsze jest to, co niewidoczne dla oczu.

Po przedstawieniu uczniowie klasy III udali się z wizytą do Oddziału banku PKO BP, gdzie pani Iwona Melion opowiedziała dzieciom  o zachowaniu w banku, pobraniu numerka,przeanalizowała dokonywane tam operacje: wpłaty, wypłaty, przelewy. Był też czas na pytania uczniów, zasady bezpieczeństwa i zwiedzanie banku. W tym samym czasie maluchy powędrowały do Biblioteki Pedagogicznej. Tam niezmiernie interesujące zajęcia dla nich poprowadziła p.Marta Malinowska. Oprócz zwiedzania biblioteki i głośnego czytania były rozmowy o etapach powstawania książek, konieczności oszczędzania papieru, zagadki ..oraz kolorowanie zakładek do książki. Ostatnim etapem były wspólne zabawy na placu zabaw w pięknie ukwieconym parku miejskim. Przyjemnie i pożyecznie spędzony majowy dzień szkolny.

 

PS. Bardzo dziękujemy p. Iwonie Melion z banku PKO BP oraz p. Marcie Malinowskiej za serdeczne przyjęcie naszych uczniów i przeprowadzenie ciekawych zajęć.

Beata Jakubczak

Komentarz

NASZ BLOG o SKO

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Facebook Like

Wycieczki

AHOJ PRZYGODO!!
AHOJ PRZYGODO!!

W dniach 30.05- 02.06.2022r. klasy IV-VIII pod opieką pań Katarzyny Andruchewicz, Lidii Groszyk, Marii Kuleszy i Agnieszki Pietrzak udały się...

MAJÓWKA W WYSZKOWIE
MAJÓWKA W WYSZKOWIE

12 maja nasze przedszkolaki oraz uczniowie klasy III wybrali się do Wyszkowa. Pierwszym punktem wyjazdu było oglądanie przedstawienia w WOK...

W 'LESZCZYNOWYM ZACISZU'
W 'LESZCZYNOWYM ZACISZU'

31 marca grupa przedszkolaków i trzecioklasistów pod opieką swoich pań wybrała się do Gospodarstwa Agroturystycznego w Rozalinie. Mimo lekkiego chłodu...

OGŁOSZENIA

LISTA PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
LISTA PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
RedaktorOgłoszenia

Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Rybnie na rok szkolny 2022/2023

LISTA PRZYJĘTYCH DO KLASY I  ROK 2022/2023
LISTA PRZYJĘTYCH DO KLASY I ROK 2022/2023
RedaktorOgłoszenia

Lista dzieci przyjętych do klasy I na rok szkolny 2022/2023

NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!
NAKRĘCAMY SIĘ NA POMAGANIE!

MIŁOSZEK ROICKI MA KILKANAŚCIE MIESIĘCY i MIESZKA Z RODZICAMI W WYSZKOWIE. URODZIŁ SIĘ Z NIEWYKSZTAŁCONYMI PALCAMI LEWEJ DŁONI! RODZICE OD...